PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH w dniach 19-26.06.2022

 

NIEDZIELA – 19.06  –  ROZPOCZĘCIE MISJI ŚW.

TEMAT DNIA: „BÓG JEST MIŁOŚCIĄ”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00       Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00     Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 12.00     Z NAUKĄ OGÓLNĄ

 

PONIEDZIAŁEK  –  20.06

TEMAT DNIA: „GRZECH CZŁOWIEKA I ZBAWIENIE W JEZUSIE CHRYSTUSIE”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00         Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00      Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 11.30      Z UDZIAŁEM DZIECI

GODZINA 16.00      Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 21.00      APEL MARYJNY

 

WTOREK  –  21.06

TEMAT DNIA : „WIARA I NAWRÓCENIE”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00      NABOŻEŃSTWO POJEDNANIA . PO NABOŻEŃSTWIE MSZA ŚW. BEZ HOMILII

GODZINA 10.00    NABOŻEŃSTWO POJEDNANIA. PO NABOŻEŃSTWIE MSZA ŚW. BEZ HOMILII

GODZINA 11.30    Z UDZIAŁEM DZIECI

GODZINA 16.00    NABOŻEŃSTWO POJEDNANIA. PO NABOŻEŃSTWIE MSZA ŚW. BEZ HOMILII

GODZINA 21.00   APEL MARYJNY

 

ŚRODA  –  22.06

TEMAT DNIA: „POWOŁANI DO ŻYCIA WIECZNEGO”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00      Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00    Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 11.30    Z UDZIAŁEM DZIECI

GODZINA 16.00    Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 21.00    APEL MARYJNY

 

CZWARTEK  –  23.06

TEMAT DNIA: „CHRYSTUS MOIM PANEM”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00       Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00     Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 16.00    Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 21.00    APEL MARYJNY

 

PIĄTEK  –  24.06

TEMAT DNIA: „ TRWAJCIE WE MNIE A JA W WAS”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00      NAMASZCZENIE CHORYCH

GODZINA 10.00    NAMASZCZENIE CHORYCH

GODZINA 16.00    ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH

 

SOBOTA  –  25.06

TEMAT DNIA: „ OTO MATKA TWOJA”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00     Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00  Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 16.00  Z NAUKĄ OGÓLNĄ

 

NIEDZIELA  –  26.06 ZAKOŃCZENIE MISJI ŚW.

TEMAT DNIA: „ PRZEZ WIARĘ I CHRZEST DO ŚWIADECTWA”.

MSZE ŚWIĘTE:

GODZINA 8.00      Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 10.00    Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZINA 12.00    UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE MISJI ŚW.

 


INTENCJE MSZALNE w dniach 20-26.06.2022

PONIEDZIAŁEK 20.06

Godzina 8.00

1. + Konstantego Werner (2 int. od ucz. pog.)
2. + Teresę Pikula (2 int. od ucz. pog.)
3. + Stanisława Wysockiego (2 int. od ucz. pog.)

Godzina 10.00

1. + Jerzego Liszewskiego (2 int. od ucz. pog.)
2. + Irenę Lewandowską (2 int. od ucz. pog.)
3. + Stanisława Bartkowskiego (2 int. od ucz. pog.)

Godzina 11.30

1. + Wiesława Ciarkowskiego (2 int. od ucz. pog.)
2. + Antoniego Maciejewskiego (2 int. od ucz. pog.)
3. + Jerzego Chojnackiego (2 int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Olimpię Kola (2 int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

WTOREK 21.06

Godzina 8.00

1. + Mariusza Skrobińskiego (2 int. od ucz. pog.)
2. + Annę Wysocką (2 int. od ucz. pog.)
3. + Józefa Kędzierskiego (2 int. od ucz. pog.)

Godzina 10.00

1. + Mariolę Giżyńską (18 int. od ucz. pog.)
2. + Iwonę Zacharską (8 int. od ucz. pog.)
3. + Henryka Pietrzak (9 int. od ucz. pog.)

Godzina 11.30

1. + Mariannę Rzeszotarską (8 int. od ucz. pog.)
2. + Edytę Lewandowską (7 int. od ucz. pog.)
3. + Piotra i Irenę Gałeckich (6 int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Waldemara Popławskiego (6 int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

ŚRODA 22.06

Godzina 8.00

1.+ Mariannę Pesta (ostatnia int. od ucz. pog.)
2. + Ryszarda Maślanego (7 int. od ucz. pog.)
3. + Jadwigę Jarocińską (5 int. od ucz. pog.)

Godzina 10.00

1. + Katarzynę Zdziarską (5 int. od ucz. pog.)
2. + Adama Kwiatkowskiego (5 int. od ucz. pog.)
3. + Dominika Kurantowicz (5 int. od ucz. pog.)

Godzina 11.30

1. + Marię Kuskowską (5 int. od ucz. pog.)
2. + Teresę Kowalską (5 int. od ucz. pog.)
3. + Zofię Bartkowską (5 int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Ryszarda Grzybowskiego (ostatnia int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

CZWARTEK 23.06

Godzina 8.00

1. + Jerzego Woźnickiego (ostatnia int. od ucz. pog.)
2. + Mariannę Olkuską (5 int. od ucz. pog.)
3. + Marka Kosiorek (5 int. od ucz. pog.

Godzina 10.00

1. + Barbarę Gawlińską (5 int. od ucz. pog.)
2. + Adama Tokarskiego (5 int. od ucz. pog.)
3. + Grzegorza Stachowicz (4 int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Rafała Repeckiego (5 int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

PIĄTEK 24.06

Godzina 8.00

1. + Antoniego Karwowskiego (4 int. od ucz. pog.)
2. + Sabinę Wiśniewską (ostatnia int. od ucz. pog.)
3. + Adama Pyrzanowskiego (4 int. od ucz. pog.)

Godzina 10.00

1. + Reginę Giżyńską (4 int. od ucz. pog.)
2. + Krystynę Brygier (4 int. od ucz. pog.)
3. + Marię Krajewską (4 int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Marka Man (4 int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

SOBOTA 25.06

Godzina 8.00

1. + Alfreda Kucińskiego (4 int. od ucz. pog.)
2. + Jadwigę Kopcińską (4 int. od ucz. pog.)
3. + Piotra Anduła (4 int. od ucz. pog.)

Godzina 10.00

1. + Aleksandra Goćkiewicz (4 int. od ucz. pog.)
2. + Krystynę Mielczarek (4 int. od ucz. pog.)
3. + Jana Zacharskiego (ostatnia int. od ucz. pog.)

Godzina 16.00

1. + Krystynę Siwińską
2. + Mariolę Giżyńską (19 int. od ucz. pog.)
3. + Kazimierza Olszewskiego

NIEDZIELA 26.06

Godzina 8.00

1. + Tadeusza Rutkowskiego (ostania int. od ucz. pog.)
2. + Kazimierza Cendrowskiego (ostania int. od ucz. pog.)
3. + Jana Olkowicz (int. im.)
4. + Kazimierza Olszewskiego

Godzina 10.00

1. + Stanisława Kulczyńskiego (ostatnia int. od ucz.pog.)
2. + Józefa Wysockiego (3 int. od ucz. pog.)
3. + Jana i Krystynę Mielczarek, Jana Jerzego Bucholc
4. + Krystynę Siwińską

Godzina 12.00

1. + Jadwigę Lewandowską (3 int. od ucz. pog.)
2. + Zenona Nowakowskiego (3 int. od ucz. pog.)
3. + Zenobiusza Krajewskiego (w 4 r. śm.) i Romualda Mireckiego
4. Msza św. za parafian ( chorych, starszych, samotnych i uczestniczących w tej Mszy św.)


Patron parafii Jeżewo